SZCZEGÓŁOWO - TENIS

OZNACZENIA SZCZEGÓŁOWE

TENIS

Zasady ogólne:

W meczach, w których w przypadku wyniku 1:1 w setach rozgrywany jest tzw. super tie-break rozgrywa się go do 10 punktów (lub 2 punktów przewagi) i jest on rozliczany jako jeden gem. Np. liczba gemów w meczu o wyniku 6:4; 4:6; 8:10, wynosi 21 gemów.

Jeżeli wskazany gracz nie rozpocznie swojego meczu w grze pojedynczej lub podwójnej lub zostanie zastąpiony przez innego gracza, wówczas wszystkie zakłady postawione na takie zdarzenie zostaną unieważnione.

W przypadku opóźnienia meczu lub przerw w trakcie gry z jakichkolwiek powodów (np. deszcz), wszystkie zakłady niezależnie od długości przerw pozostają ważne, jeżeli mecz zostanie dokończony podczas trwania danego turnieju.

W przypadku zmiany liczby rozgrywanych setów (np. zmiana z formuły pięciosetowej na trzysetową) wszystkie zakłady zostaną unieważnione, a stawki zwrócone. W przypadku zmiany miejsca gry lub nawierzchni, zmiany kortu z hali na otwartą lub odwrotnie, bukmacher ma prawo do unieważnienia zakładu oraz zwrotu stawki.

W przypadku zakładów na Zwycięzcę turnieju, jeżeli z jakiegokolwiek powodu wybrany zawodnik nie wystąpi w turnieju, wówczas wszystkie zakłady na ten typ pozostają ważne. Brak jest zwrotów za graczy, którzy nie wystąpili w turnieju.

W przypadku przerwania i nie dokończenia meczu w ramach  trwania danego turnieju, wszelkie zakłady zostaną unieważnione, za wyjątkiem zakładów już definitywnie rozstrzygniętych.

Szczegółowe oznaczenia do zakładów:

ZWYCIĘZCA

Należy wytypować kto wygra mecz:

1 – oznacza zwycięstwo zawodnika (zawodników) wymienionego na pierwszym miejscu,

2 – oznacza zwycięstwo zawodnika (zawodników) wymienionego na drugim miejscu.

SUMA GEMÓW NIEPARZYSTA/PARZYSTA

Należy wytypować czy suma gemów rozegranych w meczu będzie nieparzysta, czy parzysta:

Nieparzysta – oznacza nieparzystą sumę gemów rozegranych w meczu,

Parzysta – oznacza parzystą sumę gemów rozegranych w meczu.

HANDICAP GEMOWY

Należy wytypować zwycięzcę meczu po uwzględnieniu handicapu przyznanego jednej ze stron w postaci określonej liczby gemów:

1H – oznacza zwycięstwo zawodnika (zawodników) wymienionego na pierwszym miejscu po uwzględnieniu handicapu,

2H – oznacza zwycięstwo zawodnika (zawodników) wymienionego na drugim miejscu po uwzględnieniu handicapu.

HANDICAP SETOWY

Należy wytypować zwycięzcę meczu po uwzględnieniu handicapu przyznanego jednej ze stron w postaci określonej liczby setów:

X SET - ZWYCIĘZCA

Należy wytypować zwycięzcę seta podanego w nazwie zakładu:

LICZBA SETÓW (2 ALBO 3)

Należy wytypować liczbę setów rozegranych w meczu.

X SET - DOKŁADNY WYNIK

Należy wytypować dokładny wynik w gemach jakim zakończy się set wskazanym w nazwie zakładu.

PONIŻEJ/POWYŻEJ X GEMÓW

Należy wytypować czy suma gemów rozegranych w meczu będzie niższa, czy wyższa od wartości określonej w zakładzie:

Poniżej – oznacza, że suma gemów rozegranych w meczu będzie poniżej wyznaczonej wartości,

Powyżej – oznacza, że suma gemów rozegranych w meczu będzie powyżej wyznaczonej wartości.

PONIŻEJ/POWYŻEJ X SETÓW

Należy wytypować czy suma setów rozegranych w meczu będzie niższa, czy wyższa od wartości określonej w zakładzie:

Poniżej – oznacza, że suma setów rozegranych w meczu będzie poniżej wyznaczonej wartości,

Powyżej – oznacza, że suma setów rozegranych w meczu będzie powyżej wyznaczonej wartości.

LICZBA SETÓW (3,4 ALBO 5)

DOKŁADNY WYNIK (3 SETY/5 SETÓW)

Należy wytypować dokładny wynik w meczu.

X. SET - HANDICAP GEMOWY

Należy wytypować zwycięzcę seta podanego w nazwie zakładu po uwzględnieniu handicapu przyznanego jednej ze stron w postaci określonej liczby gemów:

X SET PONIŻEJ/POWYŻEJ Y GEMÓW

Należy wytypować czy suma gemów rozegranych w secie podanym w nazwie zakładu będzie niższa, czy wyższa od wartości określonej w zakładzie:

ZAWODNIK X PONIŻEJ/POWYŻEJ Y WYGRANYCH GEMÓW

Należy wytypować czy suma gemów zdobyta w meczu przez zawodnika podanego w nazwie zakładu będzie niższa, czy wyższa od wartości określonej w zakładzie:

Poniżej – oznacza, że suma gemów zdobytych w meczu będzie poniżej wyznaczonej wartości,

Powyżej – oznacza, że suma gemów zdobytych w meczu będzie powyżej wyznaczonej wartości.

PODWÓJNY WYNIK

Należy wytypować wynik po 1. secie i na koniec meczu:

1/1 – oznacza zwycięstwo w 1. secie i na koniec meczu zawodnika wymienionego na 1. miejscu,

1/2 – oznacza zwycięstwo w 1. secie zawodnika wymienionego na 1. miejscu i zwycięstwo w meczu zawodnika wymienionego na 2. miejscu,

2/2 – oznacza zwycięstwo w 1. secie i na koniec meczu zawodnika wymienionego na 2. miejscu.

KTÓRYKOLWIEK SET ZAKOŃCZY SIĘ 6:0 LUB 0:6

Należy wytypować czy którykolwiek set zostanie zakończony wynikiem 6:0 lub 0:6:

Tak – oznacza, że przynajmniej jeden set zakończy się wynikiem 6:0 lub 0:6,

Nie – oznacza, że żaden set nie zakończy się wynikiem 6:0 lub 0:6.

TIEBREAK W MECZU

Należy wytypować, czy w meczu zostanie rozegrany przynajmniej jeden tiebreak:

Tak – oznacza, że meczu będzie rozegrany tiebreak,

Nie - oznacza, że meczu nie będzie rozegrany tiebreak.

X SET - TIEBREAK

Należy wytypować czy zostanie rozegrany tiebreak w secie podanym  w nazwie zakładu:

Tak – oznacza, że będzie rozegrany tiebreak,

Nie - oznacza, że nie będzie rozegrany tiebreak.

ZAWODNIK X WYGRA CO NAJMNIEJ JEDNEGO SETA

Należy wytypować, czy zawodnik podany w nazwie zakładu wygra przynajmniej jednego seta:

Tak – oznacza, że zawodnik wygra przynajmniej 1 set,

Nie - oznacza, że zawodnik nie wygra ani jednego seta.

źródło: betfan.pl/pomoc

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z BetJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!